لوگو سولار سینک

ضد خط و خش بودن سینک های گرانیتی:

هیچ سینک گرانیتی کاملا ضد خط و خش نمی باشد، بلکه نسبت به خط و خش مقاومت خوبی دارد.

لذا مصرف کننده گرامی میبایست مانند سایر لوازم خانگی و آشپزخانه خود در حفظ ظاهر و تمیزی سینک گرانیتی خود کوشا باشد و به هیچ عنوان برای تمیزی سینک خود از سیم ظرفشویی استفاده نکنید.

سینک های گرانیتی بوی ناخوشایندی می دهند:

سینک گرانیتی اصل هیچ گونه بویی حتی در هنگام ریختن آب جوش بر روی آن، از خود متصاعد نمی کند و عمده بوهای متصاعد شده از سینک های پلیمری، مربوط به سینک های کورینی می باشد.

سینک های گرانیتی به سرعت می شکنند

شکستگی قبل از نصب – شکستگی بعد از نصب

شکستگی قبل از نصب:

تمامی سینک های گرانیتی چنانچه قبل از نصب به درستی حمل شوند و بر روی سطوح پرتاب نشوند، مقاومت بسیار خوبی نسبت به شکستگی دارند.

شکستگی بعد از نصب:

سینک آشپزخانه عمدتاً برای شستن ظروف و قابلمه ها مورد استفاده قرار میگیرد.

مادامیکه سینک های گرانیتی به صورت درست و اصولی نصب و مهار شوند، به هیچ عنوان ظروف آشپزخانه نمیتوانند باعث صدمه یا شکستگی آنها شوند، مگر موارد استفاده نادرست که قبلا به آنها اشاره شده است.

در موارد نادر ممکن است ترک های مویی بر روی سطح سینک ایجاد شود که در تمامی تولیدات این امر طبیعی است و این مورد شامل گارانتی شرکت می باشد.

سینک های گرانیتی به سختی تمیز می‌شوند

در کنار رنگ بندی متنوع در سینک های گرانیتی و حس خوبی که به آشپزخانه ها می بخشند، سینک های روشن نسبت به سینک های تیره، نیاز به نظافت بیشتری دارند.

به همین منظور لکه هایی مانند زردچوبه، چای و قهوه نباید برای مدت طولانی روی سطح سینک باقی بماند، چرا که هرچه مدت زمان ماندگاری این لکه ها بر روی سینک بیشتر شود، نیاز به صرف زمان و زحمت بیشتری برای نظافت سینک می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *